საქართველოს პირველობა 2011 * უმაღლესი ლიგა

ჩემპიონი  გამოვლინდება  ბზის თასის  პლეი-ოფში      დებულება

განაცხადები >>      ლოკომოტივი   ლელო   ყოჩები   აია   ხარები   აკადემია   არმაზი   არმია

15/10

 კლუბი   ქალაქი

გატ:გაშ

სხვ

1

აია  ქუთაისი

14

12 0

2

0

393:180

+213 24
2

არმია  თბილისი

14

10 1 3 0

326:192

+134 21
3

ლელო  თბილისი ^

14

7 0 7 0

303:285

+18 14

4

ლოკომოტივი  თბილისი

14

7 0

7

0

252:242

+10

14
5

არმაზი  თბილისი

14

6 1 7 0

280:300

-20 13
6

ხარები  რუსთავი

14

6 0 8 0

179:265

-86 12
7

აკადემია  თბილისი

14

4

3

7

0

224:257

-33 11
8

ყოჩები  თბილისი

14

1 1

12

0

167:403

-236 3

^ პირისპირ ბალანსით

15/10 @ 20.20

მეტოქეები თარიღი დრო სტადიონი შედეგი მსაჯი კომისარი

პირველი წრე

1. რაუნდი   9/04 @ 22.15

ლელო - არმაზი

9/04 14.00 ავჭალახელ 36:12 ჩერგოლეიშვილი გ.მიქაბერიძე

ლოკომოტივი - არმია

9/04 16.00 ავჭალახელ 26:16 ამირხანაშვილი გ.მიქაბერიძე

ყოჩები - აკადემია

9/04 16.00 შევარდენიხელ 15:19 ჩაჩუა ჭიჭინაძე

აია - ხარები

9/04 16.00 მალთაყვაფოთი 35:0 ჯავახიშვილი ჯალაღონია

2. რაუნდი  16/04 @ 19.45

ლოკომოტივი - ლელო

16/04 16.00 მომცრო ვაკე 19:27 ჯავახიშვილი დ.მიქაბერიძე

არმია - ხარები

16/04 14.00 შევარდენიხელ 23:17 ჩაჩუა ჭიჭინაძე

აკადემია - აია

16/04 16.00 შევარდენიხელ 3:21 რობიტაშვილი ჭიჭინაძე

ყოჩები - არმაზი

16/04 16.00 ვისოლი 17:33 ნარიმანიძე დოლიძე

3. რაუნდი  30/04 @ 19.15

ხარები - აკადემია

30/04 15.00 ტექნიკუმი 22:19 რობიტაშვილი ქერაშვილი

ყოჩები - ლოკომოტივი

30/04 16.00 ავჭალახელ 17:33 ამირხანაშვილი დ.მიქაბერიძე

ლელო - არმია

30/04 16.00 შევარდენიხელ 21:23 ჩაჩუა გ.მიქაბერიძე

აია - არმაზი

30/04 16.00 მალთაყვაფოთი 36:16 ჯავახიშვილი მარგველაშვილი

4. რაუნდი   6/05 @ 00.20

ლოკომოტივი - აია

5/05 16.00 ავჭალახელ 18:21 ამირხანაშვილი გ.მიქაბერიძე

ლელო - ყოჩები

5/05 18.00 ავჭალახელ 36:20 ჯავახიშვილი სუთიაშვილი

არმაზი - ხარები

5/05 16.00 შევარდენიხელ 9:5 რობიტაშვილი ჭიჭინაძე

არმია - აკადემია

5/05 18.00 შევარდენიხელ 22:22 ჩაჩუა ჭიჭინაძე

5. რაუნდი    10/05 @ 19.15

ხარები - ლოკომოტივი

10/05

15.00

ტექნიკუმი 5:22 ჩაჩუა ქერაშვილი

ყოჩები - არმია

10/05 17.00 შევარდენიხელ 6:26 რობიტაშვილი ჯალაღონია

აია - ლელო

10/05 17.00 მალთაყვაფოთი 31:25 ამირხანაშვილი გ.მიქაბერიძე

აკადემია - არმაზი

10/05 17.30 ავჭალახელ 26:26 ნარიმანიძე სუთიაშვილი

6. რაუნდი    11/06 @ 22.10

ლელო - ხარები

11/06 16.00 ავჭალა 14:7 ჩაჩუა გ.მიქაბერიძე

არმია - არმაზი

11/06 18.30 ავჭალახელ 28:25 ამირხანაშვილი დოლიძე

ლოკომოტივი - აკადემია

11/06

20.20

ავჭალახელ 10:24 ჩერგოლეიშვილი ჭიჭინაძე

ყოჩები - აია

11/06 18.00 ვისოლი 10:23 ჯავახიშვილი დ.მიქაბერიძე

7. რაუნდი   25/08 @ 19.50

აკადემია - ლელო

18/06 18.00 ვისოლი

30:19

ჩაჩუა გ.მიქაბერიძე

არმაზი - ლოკომოტივი

29/06 18.40 ვისოლი

15:19

რობიტაშვილი ჭიჭინაძე

აია - არმია

30/06 18.00 მალთაყვაფოთი

17:15

ნარიმანიძე მარგველაშვილი

ხარები - ყოჩები

25/08 17.30 ტექნიკუმი

20:13

რობიტაშვილი დ.მიქაბერიძე

მეორე წრე

8. რაუნდი   3/09 @ 22.15

აკადემია - ყოჩები

3/09 15.30 ვისოლი 19:19 რობიტაშვილი სუთიაშვილი

არმია - ლოკომოტივი

3/09 17.00 ავჭალა 23:6 ამირხანაშვილი გ.მიქაბერიძე

არმაზი - ლელო

3/09 17.00 შევარდენი 22:17 ჩაჩუა დოლიძე

ხარები - აია

3/09 17.00 ტექნიკუმი 9:27 ნარიმანიძე ქერაშვილი

9. რაუნდი   10/09 @ 19.15

აია - აკადემია

10/09 16.00 მალთაყვაფოთი

33:7

რობიტაშვილი მარგველაშვილი

ხარები - არმია

10/09 17.00 ტექნიკუმი 13:34 ჯავახიშვილი ქერაშვილი

ლელო - ლოკომოტივი

10/09 17.00 ავჭალა 20:25 ჰერდ [შტლ] ჭიჭინაძე

არმაზი - ყოჩები

10/09 17.00 შევარდენი 23:3 ჩაჩუა დოლიძე

10. რაუნდი   17/09 @ 22.05

არმაზი - აია

17/09 16.00 ავჭალა 17:31 ჩაჩუა ჯალაღონია

არმია - ლელო

17/09 18.00 ავჭალა 29:9 ამირხანაშვილი დოლიძე

ლოკომოტივი - ყოჩები

17/09 17.00 ვისოლი 10:12 ჩერგოლეიშვილი სუთიაშვილი

აკადემია - ხარები

17/09 17.00 შევარდენიბუნ 16:17 ნარიმანიძე ჭიჭინაძე

11. რაუნდი    24/09 @ 18.50

აკადემია - არმია

24/09

17.00

შევარდენი 6:3 ჩაჩუა ჭიჭინაძე

ყოჩები - ლელო

24/09

17.00

ვისოლი 19:28 რობიტაშვილი დ.მიქაბერიძე

ხარები - არმაზი

24/09

17.00

ტექნიკუმი 21:16 ნარიმანიძე ქერაშვილი

აია - ლოკომოტივი

24/09

17.00

მალთაყვაფოთი 14:6 ჩერგოლეიშვილი მარგველაშვილი

12. რაუნდი   1/10 @ 19.55

ლელო - აია

1/10 16.00 ავჭალა 18:16 ამირხანაშვილი გ.მიქაბერიძე

არმია - ყოჩები

1/10 18.00 ავჭალა 37:0 ჯავახიშვილი ჭიჭინაძე

ლოკომოტივი - ხარები

1/10 16.00 შევარდენი 20:3 ჩერგოლეიშვილი ჯალაღონია

არმაზი - აკადემია

1/10 18.00 შევარდენი 18:12 ჩაჩუა დ.მიქაბერიძე

13. რაუნდი   8/10 @ 19.55

არმაზი - არმია

8/10 17.00 ავჭალა 9:24 ნარიმანიძე ჯალაღონია

ხარები - ლელო

8/10 17.00 ტექნიკუმი 17:14 ჩერგოლეიშვილი ქერაშვილი

აია - ყოჩები

8/10 17.00 დინამო 73:13 რობიტაშვილი მარგველაშვილი

აკადემია - ლოკომოტივი

8/10 18.00 შევარდენი 6:13 ამირხანაშვილი დ.მიქაბერიძე

14. რაუნდი  ^ცხრილი   15/10 @ 19.55

არმია - აია

15/10

16.00

ავჭალა 23:15 ჩერგოლეიშვილი ჭიჭინაძე

ლელო - აკადემია

15/10

18.00

ავჭალა 19:15 რობიტაშვილი გ.მიქაბერიძე

ყოჩები - ხარები

15/10

16.00

შევარდენი 3:23 ჯავახიშვილი დოლიძე

ლოკომოტივი - არმაზი

15/10

18.00

შევარდენი 25:39 ჩაჩუა დ.მიქაბერიძე

ბზის თასი

გასავარდნი და შესარჩევი ფინალებ   22/10 @ 19.05

ლელო #3 - ლოკომოტივი #4

22/10

16.00

შევარდენი 13:22 ბლონდელ[სფრ] დ.მიქაბერიძე

აია #1არმია #2

22/10

16.00

დინამო (ქუთ) 16:24 ატალა[სფრ] გ.მიქაბერიძე

წინასწარი ფინალი   28/10 @ 17.45

აია #1 - ლოკომოტივი #4

29/10

16.00

დინამო (ქუთ)

27:7

ბუაიე[სფრ]

გ.მიქაბერიძე

დიდი ფინალი   5/11 @ 17.15

არმია #2 - აია #1   ოქმი  

5/11

14.00

ავჭალა 

29:22

ლაფონ [სფრ]

ჭიჭინაძე

კვარცხლბეკი:  1 არმია,  2 აია,  3 ლოკომოტივი

სრული განრიგი  2/03 @ 19.20

2010